21.05.2022 sa skončila naša najvyššia futbalová súťaž. Už niekoľko kôl pred koncom bolo jasné, že titul vyhrá ŠK Slovan Bratislava. A práve na jeho pôde sa vysielal posledný TV prenos pre stanicu Dajto v už skončenej sezóne. Slovan ako jasný víťaz privítal Žilinu. Konečný remízový výsledok tohto zápasu však nič nezmenil na tom, že po záverečnom hvizde rozhodcu sa mohol slávnostne udeľovať titul. Fanúšikovia domácich vybehli na trávnik a tešili sa spolu s hráčmi z titulu. Titul vyhral Slovan štvrtýkrát za sebou.
Druhý televízny prenos z tohto dňa pre stanicu Nova Sport bol z Trnavy. Domáci Spartak hostil Dunajskú Stredu. Z hľadiska tabuľkového postavenia v tomto zápase už o nič nešlo. Avšak zápas to bol dôležitý kvôli tomu, že sa s kariérou lúčil jeden z najlepších hráčov v histórii Slovenska – Martin Škrtel. Nastúpil v základnej zostave a symbolicky v 37. minúte bol vystriedaný vo svojom poslednom zápase.
V tejto sezóne sme sa podieľali na všetkých „veľkých“ prenosoch. Dokopy to bolo 64 prenosov s našou účasťou priamo na štadióne. Tak isto ako s hokejovou sezónou, aj s tou futbalovou sa lúčime s pocitom dobre vykonanej práce a tešíme as už na novú sezónu. Veríme, že čísla prenosov pôjdu hore každým rokom a že aj ďalšia sezóna ponúkne dobré zápasy a aspoň tak kvalitné prenosy ako doteraz.

Categories:

Comments are closed

sk_SKSlovenčina